• Styginiai Instrumentai
  • Chickenpicks Gitara Kirtikliai Termoreaktyvios Plastiko, Unikalus Medžiagos, Ilgesnis , Pagamintas Olandijoje, Parduoti 1 vnt
img 0
img 1
img 2

Chickenpicks Gitara Kirtikliai Termoreaktyvios Plastiko, Unikalus Medžiagos, Ilgesnis , Pagamintas Olandijoje, Parduoti 1 vnt

€8.20

€7.79

Atsiliepimas

Geresnių rezultatų, daugiau Toną.

Žaisti greičiau ir lengviau

Nesvarbu, ar jūs žaisti bliuzas, heavy metal, rock, country, pop, džiazo ar bet koks kitas žanras, ChickenPicks padėti pagerinti garsą, greitį, ir kontroliuoti savo žaidimo.

Storis įstaiga, kartu su tekstūra šių susitvarko, kad tai yra labai lengva laikyti, o tuo pačiu laiku, kad būtų išvengta, kad reikia rankena per tvirtai.

Rezultatas yra mažesnis vertus, nuovargis, mažiau string lūžimo, mažiau pasiimti nukrypimų, todėl lengviau fokusuoti tikslumo, greičio, ir niuansų savo žaidimo.

Medžiagos, naudojamos šiame procese yra labai standus (ne lenkimo, ne visi), panaikinant bet kokią pasirinkti vilkite ir taip leidžia JUMS kontroliuoti SAVO garso.

Mažiau handfatique ir daugiau kontrolės!

Norėdami gauti išsamų garso skiedikliu susitvarko jūs turite pasirinkti sunkiau, nei galite padaryti su ChickenPicks gitaros pasiimti.Tai reiškia, kad jūs turėsite mažiau handfatigue ir daugiau kontrolės vietoj įprastinių pasiimti.A ChickenPicks gitaros pasiimti sumažins string lūžių, taip pat.

Kodėl ChickenPicks gitara kirtikliai...??

Unikali medžiaga, ilgesnis ir daugiau komforto

ChickenPicks yra unikali jo konstrukcija ir gamybos proceso.

Nupjautas kraštai leidžia pasiimti tūptinės ir išjungti string be vargo būtų lengviau žaisti (kaip, palyginti su įprastinių storio - ar sunkūs pasirinkti.

Ji tik užima labai mažai pastangų priprasti prie šių susitvarko, kurie tik dėvėti šiek tiek, teisė, kaip tu žaidi.

Į termoreaktyvios plastiko, naudojamos medžiagos, yra daug sunkiau ir tankesnis, nei visų kitų plastikų išvengti perskelta kraštų, ir užtikrinti mėnesius, jei ne metus, nevaržomo, nepertraukiamas grywalność.

Daugiafunkcinis

Nupjautas kraštai visi aplink, leidžia kiekvieną pusėje pasiimti būti naudojamos, todėl jį galima pritaikyti prie bet labiausiai skinti stiliaus.

Į Tritonis III Serijos® susitvarko net 3 naudojimo patarimų, kurie taip pat gali suteikti daugiau atskirų tonų kiekvienas.

Patarimas bus lenkų pats stygos po laužymas (vid. 15 minučių žaisti).

Garsas

Daugiau masė = Daugiau toną !

Net kai žaidžia prie tilto jūs galėsite sukurti daugiau tūrio, gylis - ir mids.

Ne tie plinky plonas, erzina - ir nepageidaujamų clacky potekste, bet labiau išryškėja, garsiai, aiškiai ir šviesus tonas.

Dėl medžiagų ir beveled kraštai ChickenPicks gitara kirtikliai yra labai prisitaikanti prie žiupsnelis harmonikos, kurios dar niekada nebuvo lengviau sukurti.

Labai patvarus!

Mes jau sakė, kad tai – ChickenPicks® gitara kirtikliai yra labai patvarūs, todėl jūs galite naudoti vieną pasiimti ilgą laiką.Galiu sąžiningai pasakyti, kad daugeliu atvejų vienos ChickenPicks gitaros pasiimti turėtų tęstis bent metus, jei ne kelis metus.Ir gamybos ChickenPicks gitara pasirinkti yra mažiau aplinkai apmokestinti nei kitų plastikų.Taigi, kai jūs pasirenkate ChickenPicks gitara kirtikliai, darai tik šiek tiek papildomai apsaugoti aplinką.ChickenPicks gitara kirtikliai yra pagaminti Europoje, be vaikų darbo.

Mažiau nukrypimų

Su ChickenPicks, jums danga minkštesni, palyginti su kitais.

Pirštais nebus net prakaito ir dėl to, tai leidžia jums laikyti jūsų pasirinkti teisę tarp pirštų, jei jūs tikrai norite, tai ir be jo slydimo toli.

Be to, ChickenPicks turi tekstūra paviršius daugiau rankena.Kaip gi ChickenPicks pradėti?

ChickenPicks gitara kirtikliai yra pagaminti pagal Eppo Franken nuo 1984 m. Jaunas gitaros žaidėjas buvo ieškote puikus ryšys tarp jo pavara ir pats.Jis bandė viską, vieną dieną jis surado termoreaktyvios plastiko ir pagamintas pirmasis gitara kirtikliai su specialia kampine.

Viskas prasidėjo Reguliariai 2.6 mm, tai dar jo mėgstamiausia.Jis padarė juos tik už save ir savo muzikinę draugais.2010 m. Eppo ir jo žmona pradėjo šeimos verslą su pavadinimu ChickenPicks gitara kirtikliai, nes meilė kantri Muzikos.Iš pradžių viskas buvo rankų darbo, bet greitai buvo per daug užsakymų rankena.Nuo 2012 m. ChickenPicks gitara kirtikliai yra specialios formos esant aukštai temperatūrai, apdailos yra dar atliekama rankomis.

  • Prekės Pavadinimas: NoEnName_Null
  • Modelio Numeris: Daug
  • Tipas: Pasirinkti

Būkite pirmas, parašykite savo atsiliepimą!

Jums taip pat patiktų

Aukščiausios kokybės.