• centras
  • PETJC Automatinė Protingas Didelių Kačių Kraikas Langelyje Visiškai Uždarytas Išmatos Mašina Splashproof Bedpan Tualetas savarankiškai Valyti Kačių Smėlio dėžę
img 0
img 1
img 2
img 3
img 4
img 5

PETJC Automatinė Protingas Didelių Kačių Kraikas Langelyje Visiškai Uždarytas Išmatos Mašina Splashproof Bedpan Tualetas savarankiškai Valyti Kačių Smėlio dėžę

€617.63

€308.81

Atsiliepimas

Tvirtas statyti; kačių kraikas langelyje yra pagamintas iš aplinkai nekenksmingų PP derva.Dėl nuimamos dalys yra pastatytas paskutinis.Plačios bazės suteikia maksimalų stabilumą ir patikimą veikimą.Patobulinta konstrukcija leidžia lauke vandeniui.

Lengva naudotis; smėlio baseino funkcijos automatinis režimai, kurie vyksta dirbti ne savo rankas.Be vargo pašalinti atliekų ir valyti nuimamos dalys, kai jums reikia.Jokių techninių įgūdžių, reikalingų.

Masyvi dydį; didelės 67L dydžio dėžutė talpina kates, bet dydžių iki 10kg.Jūsų katė yra tikri, komfortą eiti apie savo verslą.Koja spragas efektyviai suderinti katės' 5mm kojų atidarymo.

Saugos; katė lauke funkcijų kovos su bite kabeliai tualeto viduje.Kad myli struktūra nepalieka susiduria skylę ir apsaugo nuo kačių trukdymo.Atgal šiukšliadėžės mažina išvengti reverso mygtukas.

Automatizuotas; dėžutės funkcijos automatinis kibiras lengva purvo pašalinimas.Tylus atnaujinti funkcijų ir individualų svoris ekranas funkcijos leidžia lengvai stebėti dėžės " būklė.Automatinio savaiminio išsivalymo mechanizmus, pagerinti priežiūrą Jums nereikia naudoti kastuvą jį apversti, taupyti jūsų brangų laiką.Ifully auto valymas šiukšlių dėžė yra patogus jums valyti katės išmatų.Ji gali automatiškai išmesti šiukšlių jums

Katės yra slaptos būtybių, be tinkamo kraiko kontrolės patirtis išlaikyti katė gali savo ruožtu rūgštus greitai.Automatinio savaiminio išsivalymo kačių kraiko dėžutė suteikia jums tiksliai vada kontrolės ir išlaiko šviežią kvapą jūsų namuose.

Automatinė 4-taškas Svorio Indukcijos built-in Toshiba chip siūlo mažiausias svoris suvokimas 0.001 kg.Kačių kraiko dėžutės, ateina su nugaros apatinės sraigtelis, kad neleidžia, bet atvirkštinio mygtuką.Jos myli struktūrą, užkerta kelią bet katė uogiene.Apskritojo kraiko dėžutė, turi svorio indikatorius apačioje sekti lauke pajėgumą.

Jos nuimamas smėlio nuotėkio pedalo išlaiko smėlio vietą.Futuristinis dizainas automatinė smėlio dėžės greitai reaguoja į naminių gyvūnų elgesį.Vienas pelės mygtuku spustelėkite rankinis/miego režimo jungiklis leidžia kontroliuoti savo veiklą.Lengvai spausdami "švarus" mygtuką nustato jį į valymo režimas.Mašina sukasi išvalyti ir grupės atliekas.Ilgai paspaudus rinkiniai smėlio miego režimo 10hrs.

Jos atskirtos konstrukcija leidžia naminių gyvūnėlių kraiko dėžutė vandeniui iki žemyn.Jos nuimamos dalys, kad būtų lengva surinkti/išardyti ir valyti.Smėlio pateikti veikia puikiai ir nepaliks jokių dėmių.

Tvirtas ir tvirtas dizainas suteikia smėlio baseino maksimalų stabilumą darbo metu.Kačių smėlio dėžę yra lengva valyti ir prižiūrėti medžiagų garantuoja, kad ilgai.Pakeisti naudojamas kačių smėlio su šviežia, vienas viduje, tualetas.Imti šiukšliadėžės iš už dėžę ir įdėti jį į disponuoti maišelį.Prijunkite maitinimo ir nustatyti, kad kraiko dėžutė į laukimo režimą.

Kačių kraikas langelyje automatiškai jausmus, kai katė pradeda ir išėjimus, tai ir rodo svoris ekrane.Trisdešimt sekundžių po to, kai katė išėjimai smėlio, ir jis iš karto įsijungia automatinis valymas.Katė lauke sukasi du kartus valyti išmatas.Tarkime, katė pradeda per valymo operacijos, kraiko dėžutė automatiškai sustoja valymo tol, kol ji palieka.

Techniniai duomenys:

Medžiaga: automobilių klasės aplinką tausojančios antibakterinis PP derva,

Spalva: Balta

Dydis: 24 x 20 x 23inch

Svoris: 28lbs

  • Funkcija: Visiškai Uždaryti
  • Modelio Numeris: Kačių Kraiko Dėžutė
  • Medžiaga: Plastikiniai
  • Kilmės: KN(Kilmės)

Būkite pirmas, parašykite savo atsiliepimą!

Jums taip pat patiktų

Aukščiausios kokybės.